Ana Sayfa Kurumsal Ürünlerimiz Hizmetlerimiz SSS İletişim
ENTEGRE İlaç, Peyzaj, Tarım San. Ve Tic Ltd. Şti

Biyosidal Ürün Satış


1998 yılında ilk ruhsatlı ilacımız Entecyp 10 /1,5 EC  T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

2003 yılında saha denemeleri ve arge çalışmalarımız neticesinde yeni ruhsatlı ilaçlarımız üretilmiştir.

Firma olarak insektisit üretimimiz devam etmektedir.

Ülke çapında bölge bayiliklerimiz oluşturulmuş,bu bayilerimiz vasıtası ile müşterilerimize  ulaşmak ve müşteri sorunlarını  en hızlı ve yüksek performansla çözmek hedefimiz olmuştur.

Haşere Kontrol


İnsan sağlığına doğrudan veya  dolaylı olarak zarar veren, kentsel yaşam alanlarına ve zirai alanlara yerleşmiş zararlılardan korunmak için Haşere Kontrol Hizmeti sunuyoruz.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından  onaylı ve WHO(Dünya sağlık örgütü)’nce onaylı kendi imalatımız ilaçlar ile çevreye saygılı doğa dostu insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Peyzaj


Üstlendiğimiz projelerin tamamlanmasında estetik ve işlevsel kaygıların yanı sıra çevrenin korunması bakımı ve onarımını da aynı titizlikte gerçekleştirmekteyiz. Nitelik ve nicelik yönünden çağdaş bir anlayışa sahip projelerle planlama tasarım ve düzenleme hizmetlerini bir arada sunan Entegre Peyzaj aynı zamanda müşterilerinin isteklerini ön planda tutarak uygulamalarına hayat vermektedir. Proje uygulamalarımızda sağlıklı ve yaşanabilir fiziksel çevreler oluşturmak asıl hedeflerimiz   arasında yer alır.

Evrensel tasarım yaklaşımımızı projelerimize aktararak bir bütün olarak ele almakta ve uzman ekibimiz tarafından oluşturulan mekanlarda ergonomikliğin ve işlevselliğin bir arada bulunduğu alanlar oluşturmaktayız.

%100

Müşteri

memnuniyeti