Ana Sayfa Kurumsal Ürünlerimiz Hizmetlerimiz SSS İletişim
ENTEGRE İlaç, Peyzaj, Tarım San. Ve Tic Ltd. Şti

2. Uluslararası katılımlı Ulusal Biyosidal Kongresi’ne Entegre İlaç Peyzaj Tarım San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak gümüş sponsor olmaktan dolayı son derece mutlu olduğumuzu, bu durumun bizi gururlandırdığını belirtmek isteriz.Ulusal düzeydeki bu tür organizasyonlar, akademisyenler ile sahada serbest olarak çalışan ya da işletmelerde veteriner hekimlik, ziraat mühendisliği vb. alanlarda görev yapan meslektaşlarımız arasında köprü vazifesi yapmaktadır. Sahada ya da işletmelerde yoğun bir tempo ile çalışan meslektaşlarımız, bu tür organizasyonlarda kendilerini yenileme fırsatı bulmakta ve yerli ya da yabancı akademisyenlerimizin sunumlarıyla mesleklerine değer katmaktadırlar. Yine bu tür organizasyonlar, ülkenin farklı yerlerinden gelen Bakanlık, kamu kurum/kuruluşu, belediye çalışanı, Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı personeli, sivil toplum kuruluşları ve ilgili sektör temsilcilerini birleştirmekte, bu vesileyle eski dostluklar tekrar tazelenmekte ya da yeni arkadaşlıklar kurulmaktadır.

Kongrede, Entegre İlaç Peyzaj Tarım San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak Denizli, İzmir ve Antakya’da hizmet veren bayilerimize yaptıkları çalışmalar nedeniyle plaket verilmiş ve bundan sonra yapacakları çalışmalarda kendilerine destek vermeye devam edileceği şirket Genel Müdürü tarafından belirtilmiştir.


Kongrede standımızı ziyaret eden Pamukkale TV’nin sorularını şirket kurucusu ve Genel Müdürümüz Sayın Şeref AKBAŞ yanıtlamıştır.

Entegre İlaç Peyzaj Tarım San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da yapılacak bu tür kongrelere en üst seviyede destek vermeye devam edeceğiz.

Sahadan gelen çalışanların ilgisini çeken ya da onlara yönelik olan kongreler, bizim gibi firmaların da dikkatini çekmektedir.


2. Uluslararası katılımlı Ulusal Biyosidal Kongresi’nde Entegre İlaç Peyzaj Tarım San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurmuş olduğumuz stant çok yoğun bir ilgi görmüş ve standa gelen katılımcıların tamamı kongreden dolayı memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Entegre İlaç Peyzaj Tarım San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak kongrede emeği geçen herkese  en içten teşekkürlerimizi sunarız.